Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
  • Geodeziniai matavimai
  • Kadastriniai matavimai
  • Teritorijų planavimas

„Geometros“ darbuotojos – Geriausio žemėtvarkos planavimo dokumento konkurso laureatės

 

 

 

Birželio pradžioje vykusios Lietuvos žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių šventės metu buvo apdovanoti Geriausio žemėtvarkos planavimo dokumento konkurso nugalėtojai. Net dvi prizines vietas pelnė bendrovės „Geometra“ darbuotojos. Jos buvo apdovanotos bendrovės specialiai įsteigtais prizais.

 

Pirmąją vietą konkurse užėmė „Geometros“ Teritorijų planavimo skyriaus specialistė Diana Mocevičienė, parengusi ir įgyvendinusi Šiaulių apskrities Kelmės rajono savivaldybės Kelmės apylinkių, Šaukėnų seniūnijų Šaltenių, Dubėnų kadastro vietovių Jančiaušiškės viensėdžio, Gerdžiogalos, Bitikų, Paramočio, Palaiškalnio, Laiškalnio, Gerdžiogalikės, Šaltenių, Kušleikių, Minergių, Traulėnų, Skulbiškių, Paramotėlio kaimų ir jų dalių žemės konsolidacijos projektą.

 

Trečiąją vietą laimėjo „Geometros“ Klaipėdos architektūros skyriaus vadovė Aušra Šimkuvienė, paruošusi žemės sklypo, esančio Pakruojo r. sav. Linkuvos m. (prie S. Dariaus ir S. Girėno g.) formavimo ir pertvarkymo projektą.

 

„Geometra“, kaip ir buvo žadėjusi, nugalėtojų titulus pelniusias darbuotojas apdovanojo specialiais prizais. D. Mocevičienei buvo įteiktas diplomas ir 200 eurų vertės piniginis prizas. A. Šimkuvienei atiteko diplomas ir 100 eurų vertės piniginis prizas.

 

Geriausio žemėtvarkos planavimo dokumento konkursas buvo paskelbtas vasario mėnesį. Apdovanojimai buvo išdalinti birželį vykusios Lietuvos žemėvarkos ir hidrotechnikos inžinierių sąjungos Kelmės rajone, prie Bridvaišio ežero, organizuotos šventės metu.