Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
  • Kadastriniai matavimai
  • Geodeziniai matavimai
  • Teritorijų planavimas

„Geometra“ jubiliejaus proga sveikino Kauno kolegiją

 

 

 

Rugsėjo 24 d. „Geometra“ sveikino savo partnerius Kauno kolegiją su 15-tuoju gimtadieniu. Šią svarbią dieną „Geometrą“ renginyje atstovavo geodezijos direktorius Mindaugas Juozaponis, nuo visos komandos linkėjęs ir toliau taip sparčiai augti bei stiprėti. 

 

 

Kauno kolegijos duomenimis, per 15 m. aukštąją mokyklą jau baigė beveik 25 tūkst. alumnų, o šiandien ji vienija per 7200 studentų ir apie 1000 darbuotojų. Kolegijoje realizuojama 51 biomedicinos, menų, technologijų, socialinių ir humanitarinių mokslų, programa. Aukštąją mokyklą pozityviai vertina absolventai, darbdaviai, socialiniai partneriai bei stojantieji – 2015 m. bendrajame priėmime net keturios Kauno kolegijos studijų programos pateko į populiariausių koleginių studijų Lietuvoje dešimtuką.

 

 

„Tai įrodo, kad Kauno kolegija yra stipri ir konkurencinga, į inovacijas ir ateitį orientuota mokslo įstaiga. Džiaugiamės galėdami bendradarbiauti ir tokią svarbią akimirką būti kartu bei pasveikinti Kauno kolegijos komandą su didžia švente ir pasiekimais“, – sako Mindaugas Juozaponis, „Geometros“ geodezijos direktorius.

 

 

Jubiliejinį renginį sudarė dvi dalys – iškilmingas  posėdis bei Kauno sporto halėje vykęs gimtadienio vakaras. Sukakties proga Kauno kolegiją pagerbė ne tik  bei absolventai, ir darbuotojai, ir kiti garbūs svečiai – iškilmingame posėdyje lankėsi ir sveikino Lietuvos Respublikos ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius, Sveikatos apsaugos ministrė Rimantė Šalaševičiūtė, pirmasis Seimo pirmininko pavaduotojas Vydas Gedvilas ir kiti garbūs politikai, merai, verslo, pramonės, medicinos ir  kitų asociacijų atstovai, kolegijos socialiniai partneriai.

 

Gimtadienio vakaro šventėje buvo teikiamos nominacijos labiausiai nusipelniusiems asmenims, susirinkusiuosius linksmino ir vakarą vedė radijo laidų vedėjas Mindaugas Stasiulis, o iškilmes vainikavo atlikėjo Vaido Baumilos pasirodymas.