Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
  • Geodeziniai matavimai
  • Teritorijų planavimas
  • Kadastriniai matavimai

„Geometra“ dalyvavo socialinėje iniciatyvoje „Pyragų diena“

 

 

 

Lapkričio 6-ąją šiemet jau šeštus metus buvo minima „Išsipildymo akcijos“ įkvėpta iniciatyva „Pyragų diena“. „Geometros“ Kauno komanda taip pat neliko abejinga ir prisidėjo prie šios kilnios akcijos.

 

Kauno Teritorijų planavimo komandos iniciatyva buvo pasiūlyta surengti pyragų puotą, siekiant ištiesti ranką tiems, kuriems pagalbos reikia labiausiai – aukoti mažiesiems ligoniukams, kurių gydymui ar slaugymui reikalinga speciali pagalba. Per visą dieną buvo renkama finansinė pagalba vaikams, o surinkta pinigų suma pervesta į „Išsipildymo akcijos“ sąskaitą.

 

 

Suneštinių pyragų idėjos rezultatai taip pat buvo nuostabūs – įmonėje įrengtas pyragų kampelis, kuriame visą dieną kvepėjo pertepti vafliai, keksiukai, pyragaičiai, tinginys ir kitos saldžios gėrybės. O darbo dienos pabaigoje visi darbuotojai susirinko kartu paminėti šią dieną, suvalgant kolegės iškeptą Tiramisu tortą.

 

„Geometra“ darbuotojai buvo ne tik nusiteikę paminėti „Pyragų dieną“, bet ir paskelbti bei paskatinti prie akcijos prisidėti ir kitus – papuošto stalo nuotrauka nusiųsta organizatoriams, žinia pasidalinta ir radijo stotyje „M-1“.

 

„Išsipildymo akcijos“ įkvėptą iniciatyvą „Pyragų diena“ organizuoja televizija TV3. Pasak organizatorių, kilnios tradicijos idėją šiemet palaikė dar daugiau įmonių, mokslo įstaigų ir bendruomenių. Specialiame „Pyragų dienos“ žemėlapyje jau pažymėta daugiau nei pusė tūkstančio vietų, kuriose kvepėjo pyragais, sulaukta šimtų nuotraukų su šventės akimirkomis, o geros valios žmonės vos per keturias dienas „Išsipildymo akcijai“ paaukojo virš 50 tūkst. eurų.