Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
  • Geodeziniai matavimai
  • Teritorijų planavimas
  • Kadastriniai matavimai

Kauno kolegijos karjeros dienoje „Geometra“ studentams linkėjo atkakliai siekti tikslų

 

 

 

Kasmet organizuojamoje Kauno kolegijos karjeros dienoje, studentams atsiveria galimybės susitikti su verslo atstovais ir dairytis praktikos bei darbo pasiūlymų. Šiemet lapkričio 19 d. vykusiame renginyje „Karjeros diena 2015“ dalyvavo kaip niekada daug – net 50 mūsų šalies bei užsienio įmonių, o tarp jų ir „Geometra”.

 

Įmonės šiame renginyje turi galimybę pristatyti savo veiklą, siūlomas praktikos ir darbo galimybes. „Geometra“ Kauno kolegijos organizuotame renginyje dalyvavo jau ne pirmą kartą. Renginio metu studentai turėjo galimybę asmeniškai susitikti su įmonės atstovais.

 

Svarbiausias siekis – įkvėpti studentus

 

Kauno kolegijos organizuotame renginyje „Geometrą“ atstovavo geodezijos skyriaus vadovas Gražvydas Karoblis, kuris skaitė pranešimą tema „Karjeros kelias“ baigus Kauno kolegiją“ bei teritorijų planavimo skyriaus vadovė Iveta Kubiliūtė, atstovavusi „Geometrą“ įmonių mugėje. Abu įmonės atstovai yra baigę šią mokymo įstaigą.

 

G. Karoblis pranešimo metu papasakojo apie savo karjeros kelią nuo tada, kai baigė tuometinę Kauno aukštesniąją technologijos mokyklą (dabar Kauno kolegija). Pasakodamas apie savo karjeros kelią, G. Karoblis sako, jog labiausiai norėjo įkvėpti studentus nuosekliai siekti karjeros Lietuvoje.

 

„Malonu čia grįžti jau nebe kaip studentui, o kaip įmonės atstovui. Savo pavyzdžiu siekiau studentus paskatinti karjeros siekti Lietuvoje, jos pradžią pradėti „Geometroje“, kuri taip pat suteikia galimybę karjeros laipteliais lipti ir užsienyje. Švedijoje esame įsteigę jau metus sėkmingai veikiančią „GeoDeal“ geodezijos įmonę, o tai praplečia perspektyvą jauniems specialistams įgyti vertingos patirties užsienio rinkose“, – sako G. Karoblis.

 

Specialistas įvardina du svarbiausius reikalavimus į įmonę ateinantiems dirbti jauniems specialistams: atitinkamas išsilavinimas ir noras dirbti. G. Karoblis studentams linkėjo užsispyrimo ir atkaklumo siekiant savo tikslų: „Svarbiausia siekiant tikslo yra stengtis iki galo, o ne mokytis dėl diplomo ir vėliau pasukti kitu keliu“.

 

Įmonių mugėje, taip pat buvo įrengtas įmonės stendas, kur studentai turėjo galimybę susipažinti su karjeros galimybėmis „Geometroje“ bei užduoti jiems rūpimus klausimus. Įmonės atstovai pastebėjo, kad didžiausio susidomėjimo sulaukė iš pirmakursių studentų – jiems labiausiai rūpėjo praktikos galimybės įmonėje.

 

Labiausiai vertinami absolventų praktiniai įgūdžiai

 

Pagrindinę priežastį, dėl ko dalyvauja šiose karjeros dienose, atstovai įvardina duoklę studentams: „Renginyje dalyvaujame dėl studentų, norime jiems suteikti karjeros galimybes. Kauno kolegija rengia geodezijos srities specialistus, tad daugiausiai praktikantų pas mus būna būtent iš šios mokymo įstaigos“, – pasakoja I. Kubiliūtė.

 

Įmonės atstovai pabrėžė, kad itin vertina geodezijos specialistų paruošimą Kauno kolegijoje, nes ją baigę studentai turi sukaupę praktinių įgūdžių, o praktika būsimiems specialistams yra pirmas žingsnis į sėkmingą karjerą.