Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
  • Teritorijų planavimas
  • Kadastriniai matavimai
  • Geodeziniai matavimai

„Geometra“ eina koja kojon su naujausiomis technologijomis

 

 

 

„Geometra“ – viena pirmųjų savo srities įmonių Lietuvoje, geodeziniams matavimams pradėjusi naudoti moderniausią programinę įrangą. Tačiau nors įmonės darbuotojai turi sukaupę didžiulę naudojimosi šiuolaikine geodezinių matavimų technika patirtį, ir toliau nuolat siekiama kelti komandos kvalifikaciją šioje srityje.

 

2015 m. gruodžio mėn. 27 įmonės darbuotojai dalyvavo kursuose, vykusiuose Vilniuje, kuriuose buvo supažindinti su atnaujinta „Geomap“ programine įranga. Tai – pagrindinis „Geometros“ specialistų darbo įrankis, leidžiantis sudaryti topografinius, detaliuosius, žemės sklypų kadastrinius planus ir kt. Išklausę įmonės „Infoera“ organizuotus kursus, „Geometros“ darbuotojai įgijo sertifikatus, patvirtinančius jų žinias.

 

Specialiai „Geometros“ darbuotojams „Infoeroje“ vykę vienos dienos kursai buvo praktinės paskirties. Į tris grupes suskirstyti geodezijos, teritorijų planavimo, kadastro ir architektūros skyrių darbuotojai turėjo galimybę nedidelėse grupėse susipažinti su programinės įrangos subtilybėmis ir praktiškai išbandyti atnaujintos versijos galimybes.

 

„Geomap“ yra kasdieninis mūsų darbo įrankis. Komanda ja naudojasi jau seniai, tačiau kasmet programinė įranga vis atnaujinama, tad didžiausas iššūkis yra pavyti naujoves bei sugebėti kaip įmanoma geriau išnaudoti šios įrangos teikiamas galimybes“, – sako Mindaugas Juozaponis, „Geometros“ geodezijos direktorius.

 

Kursus organizavęs M. Juozaponis tikisi, kad žinojimas, kaip maksimaliai išnaudoti „Geomap“ programinės įrangos galimybes, turės teigiamos įtakos darbuotojų produktyvumui. Pasak jo, atnaujinta versija leidžia net 3 kartus greičiau paruošti kadastrinių matavimų skaitmeninį planą, o klaidų tikimybė tampa itin maža.