Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
  • Teritorijų planavimas
  • Kadastriniai matavimai
  • Geodeziniai matavimai

Parengti „Radviliškio miesto sodų bendrijų teritorijų konversijos į gyvenamąsias teritorijas“ detalieji planai

2014 m. birželį „Geometra“ baigė įgyvendinti „Radviliškio miesto sodų bendrijų teritorijų konversijos į gyvenamąsias detaliųjų planų” projektą. Projektas truko beveik dvejus metus.

 

„Įgyvendintas projektas išsiskiria savo dydžiu ir sudėtingumu – suplanuoti visos teritorijos pokyčiai, leisiantys sodų bendriją paversti gyvenamąja teritorija. Tokiame projekte darbo su kaupu, tačiau pirmieji žingsniai jau žengti“, – sako architektas Vaidas Navackas.

 

Parengtuose detaliuosiuose planuose „Geometra“ pasiūlė sprendimo būdus žemės sklypų pritaikymo vienbučių ir dvibučių gyvenamųjų namų statybai, nustatė leistiną pastatų aukštį, užstatymo zonas ir galimus jų tipus, jų tankumą ir intensyvumą, statybos ribas ir linijas, apželdinamas teritorijas. Taip pat planuose numatytos planuojamų teritorijų vandentiekio, nuotekų, lietaus, elektros ir kt. tinklų infrastruktūros plėtros ar esamų tinklų rekonstravimo galimybės, esamų gatvių tinklo rekonstrukcijos, nustatytos gatvių raudonosios linijos, numatytos gatvių apšvietimo, pėsčiųjų ir dviratininkų judėjimo takų vietos. Be to, pasiūlytas sodininkų bendrijų bendro naudojimo teritorijų sutvarkymas ar platesnis pritaikymas –socialinei bei aptarnavimo infrastruktūrai sukurti.