Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
  • Kadastriniai matavimai
  • Geodeziniai matavimai
  • Teritorijų planavimas

Apie mus

Apie geometra

„GEOMETRA“  – ŠIANDIEN, GERIAUSIAS JŪSŲ PASIRINKIMAS.

MES LYDERIAI _ norėdami užsakyti geodezijos, teritorijų planavimo, žemės valdos projektų  bei žemės sklypų ir statinių kadastrinių matavimų paslaugas Lietuvoje, klientai dažniausiai kreipiasi į  mus, nes per daugelį darbo metų įgijome  patirties, leidžiančios pritaikyti šiuo metu galiojančius teisės aktus, vykdant kliento poreikius atitinkančius darbus bei įgyvendinant įmantriausius projektus. Pagal kredito biuro "Credit info" pateiktus Lietuvos reitingus "GEOMETRA" gauna sertifikatą "Stipriausi Lietuvoje". Šį sertifikatą Lietuvoje gauna tik 4 % įmonių, taip įrodydamos įmonės finansinį stabilumą bei patikimumą. "Geometra" šiuo sertifikatu apdovanojama kasmet nuo 2011 metų.


VIENI DIDŽIAUSIŲ LIETUVOJE _ pas mus nuolat dirba 100 aukščiausios kvalifikacijos geodezininkų, architektų, kadastrinių matavimų inžinierių. „GEOMETRA“ padaliniai išsidėstę didžiausiuose Lietuvos miestuose,  todėl  paslaugas visada patogu užsakyti savo mieste, o darbai atliekami VISOJE LIETUVOJE.


TARPTAUTINĖ ĮMONĖ _ "GEOMETRA" 2014 m. išplėtė savo veiklos geografiją ir atidarė vieną pirmųjų lietuviško kapitalo geodezijos įmonių Švedijoje "GeoDeal". Švedijoje "GeoDeal" teikia geodezijos paslaugas pastatų ir inžinerinių tinklų statybinėms bei projektavimo įmonėms. Įsitvirtinus rinkoje klientų ratas bus plečiamas ir į valstybines institucijas, o paslaugų spektrą papildys ir projektavimas.


21 METŲ PATIRTIS _ „GEOMETRA“ dirba nuo 2001 m., taigi turime jau daugiau nei 21 metų patirtį geodezijos, architektūros, teritorijų planavimo bei kadastrinių matavimų srityse.

21 METŲ GARANTIJA _ jau 21 metų garantuojame bei atsakome už savo darbus ir jų kokybę. Lietuvoje dažnai įmonės keičia pavadinimus, bankrutuoja, stabdo veiklas, o mes dirbame savo klientui!

ISO KOKYBĖ _ visus darbus atliekame laikantis tarptautinių ISO 9001:2008, ISO 14001:2004, ISO 45001:2018 kokybės standartų.

NARYSTĖ ASOCIACIJOSE IR SĄJUNGOSE_Įmonė "GEOMETRA" aktyviai papildo įvairių asociacijų  narių gretas bei dalyvauja įvairiose sąjungose.


REKOMENDACIJOS _ kiekvienas mūsų klientas parekomenduos rinktis „GEOMETRA“. Mes vykdome darbus kiekvienam žemės savininkui, kuris kreipiasi į mus, bei bendradarbiaujame su LR ministerijomis, Savivaldybėmis, bei kitomis valstybinėmis ir privačiomis įmonėmis. 

SĄŽININGUMAS _ galime didžiuotis, nes „GEOMETRA“  visiems darbams sudaro oficialias sutartis bei išrašo PVM sąskaitas faktūras visai atliktų darbų sumai, sumoka visus valstybinius mokesčius ir tik oficialiai moka darbuotojams atlyginimus. 

SOCIALINĖ ATSAKOMYBĖ_Geometra nuolat prisideda prie labdaros akcijų ir skirdama dalį savo pelno labdarai prisideda prie tų, kurie nėra abejingi socialinėms problemoms Lietuvoje.


Jums reikia kokybiškai atliktų, Jūsų poreikius atitinkančių paslaugų? "GEOMETRA" - šiandien geriausias pasirinkimas! Tai daug metų dirbanti ir klientų lūkesčius pateisinanti įmonė, o gavusi vadybos sistemų ISO sertifikatus "GEOMETRA" tapo dar pranašesnė.

 

 

UAB "GEOMETRA" pripažinta atitinkanti vadybos sistemos standartus:

 

UAB "GEOMETRA" kiti sertifikatai:

 

UAB "GEOMETRA" padėkos:

 

Kokybės, aplinkos, darbuotojų saugos ir sveikatos politika: