Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
  • Teritorijų planavimas
  • Kadastriniai matavimai
  • Geodeziniai matavimai
2014-05-30

„Geometroje“ Jums suteiksime visas socialines garantijas ir darbo automobilį, o priklausydami skaidraus verslo iniciatyvai „Baltoji banga“ užtikrinsime skaidrų darbą, ir – svarbiausia – draugišką ir tolerantišką aplinką.

Skaityti daugiau...

2014-11-01

Švedijos sostinė Stokholmas – vienas labiausiai augančių regionų Europos Sąjungoje, į šį miestą plūsta savo galimybes išbandyti norintys jaunuoliai ir profesionalai. Vienas tokių – kaunietis Tomas Šidiškis, pasinaudojęs galimybe pasisemti darbo patirties tarptautinėje erdvėje.

Skaityti daugiau...

2014-05-30

Dažnas dešimtokas nežino, kokias pareigas norėtų užimti po studijų, o dalis net neįsivaizduoja, ką apskritai studijuoti. Tačiau ši dilema kamuoja ne visus. Verslininkas Egidijus Stašelis teigia dar būdamas dešimtoje klasėje apsisprendęs, ką norės veikti ateityje.

Skaityti daugiau...

2014-05-30

Sėkmės istorija galima pavadinti „Geometros” darbuotojo Gedimino Ozolo karjeros pokyčius. Jaunas vyras šiais metais pasinaudojo galimybe įgyti neįkainojamos tarptautinės patirties ir gyvenimo svetimoje šalyje įgūdžių.

Skaityti daugiau...

2014-05-30

Kasdieninius darbo nuopelnus ir pasiekimus palikę biure, „Geometros“ darbuotojai nesustoja tobulėti bei kelti sau iššūkius ir po darbo. 

Skaityti daugiau...

2014-05-30

„Geometros“ ilgalaikę patirtį grindžia ne tik bendri kompanijos pasiekimai ir veikla, bet ir joje dirbantys darbuotojai. Šiemet dalis  „Geometros“  specialistų švenčia 10 metų darbo jubiliejų kompanijoje.

Skaityti daugiau...