Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI

Baltoji bangaISO9001 ISO14001 OHSAS18001Lietuvos zemetvarkos ir hidrotechnikos inzinieriu sajunga

  • Kadastriniai matavimai
  • Teritorijų planavimas
  • Geodeziniai matavimai
2014-05-30

„Geometroje“ Jums suteiksime visas socialines garantijas ir darbo automobilį, o priklausydami skaidraus verslo iniciatyvai „Baltoji banga“ užtikrinsime skaidrų darbą, ir – svarbiausia – draugišką ir tolerantišką aplinką.

Skaityti daugiau...

2014-11-01

Švedijos sostinė Stokholmas – vienas labiausiai augančių regionų Europos Sąjungoje, į šį miestą plūsta savo galimybes išbandyti norintys jaunuoliai ir profesionalai. Vienas tokių – kaunietis Tomas Šidiškis, pasinaudojęs galimybe pasisemti darbo patirties tarptautinėje erdvėje.

Skaityti daugiau...

2014-05-30

Dažnas dešimtokas nežino, kokias pareigas norėtų užimti po studijų, o dalis net neįsivaizduoja, ką apskritai studijuoti. Tačiau ši dilema kamuoja ne visus. Verslininkas Egidijus Stašelis teigia dar būdamas dešimtoje klasėje apsisprendęs, ką norės veikti ateityje.

Skaityti daugiau...

2014-05-30

Sėkmės istorija galima pavadinti „Geometros” darbuotojo Gedimino Ozolo karjeros pokyčius. Jaunas vyras šiais metais pasinaudojo galimybe įgyti neįkainojamos tarptautinės patirties ir gyvenimo svetimoje šalyje įgūdžių.

Skaityti daugiau...

2014-05-30

Kasdieninius darbo nuopelnus ir pasiekimus palikę biure, „Geometros“ darbuotojai nesustoja tobulėti bei kelti sau iššūkius ir po darbo. 

Skaityti daugiau...

2014-05-30

„Geometros“ ilgalaikę patirtį grindžia ne tik bendri kompanijos pasiekimai ir veikla, bet ir joje dirbantys darbuotojai. Šiemet dalis  „Geometros“  specialistų švenčia 10 metų darbo jubiliejų kompanijoje.

Skaityti daugiau...

Parašykite mums

geoprisist

Mūsų patirtis

Plačiau apie mūsų atliktus projektus