Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI

Baltoji bangaISO9001 ISO14001 OHSAS18001Lietuvos zemetvarkos ir hidrotechnikos inzinieriu sajunga

  • Geodeziniai matavimai
  • Teritorijų planavimas
  • Kadastriniai matavimai

Karjeros galimybės

 

„Geometroje“ Jums suteiksime visas socialines garantijas ir darbo automobilį, o priklausydami skaidraus verslo iniciatyvai „Baltoji banga“ užtikrinsime skaidrų darbą, ir – svarbiausia – draugišką ir tolerantišką aplinką.

 

Nuolat ieškome ambicingų, inovatyvių ir profesionalių žmonių, visada siekiančių tobulėti ir tikinčių, kad darbas draugiškame kolektyve – būtinybė.

 

Šiuo metu mūsų komandą sudaro apie 100 įvairių sričių profesionalų. Kviečiame tapti jos dalimi!

 

Jeigu norite prisijungti prie mūsų komandos, savo gyvenimo aprašymą siųskite el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį. arba faksu 8 (37) 311733.

 

Parašykite mums

geoprisist

Mūsų patirtis

Plačiau apie mūsų atliktus projektus