Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
  • Geodeziniai matavimai
  • Teritorijų planavimas
  • Kadastriniai matavimai

Pastatų (statinių) kadastriniai matavimai

Kadastriniai matavimai

Pastatų (Statinių) kadastriniai matavimai: Pastatų, patalpų, butų ir inžinerinių statinių (gatvių, kelių, aikštelių, pėsčiųjų ir dviračių takų, inžinerinių tinklų ir kt.) kadastriniai matavimai „inventorizacija“ atliekami juos naujai pastačius, rekonstravus, suremontavus ar kitaip pertvarkius bei savininkui ar naudotojui pageidaujant.

 

Kadastro duomenų byla yra būtina norint įregistruoti statinį Nekilnojamojo turto registre ar patikslinti statinio kadastro duomenis.

 

Statinių kadastrinių matavimų kaina ir atlikimo terminas priklauso nuo statinio paskirties, dydžio ir kitų duomenų, todėl kiekvieną kartą nustatoma individualiai.

 

Kvalifikuoti mūsų įmonės matininkai kadastrinius matavimus atlieka Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose ir kitose Lietuvos vietovėse.

 

Atminkite! Vadovaujantis Lietvos Respublikos Statybos įstatymu, nebaigtas statyti ar rekonstruoti ypatingas ar neypatingas statinys ir daiktinės teisės į jį, taip pat nebaigtas rekonstruoti į ypatingą ar neypatingą statinį nesudėtingas statinys ir daiktinės teisės į jį ne vėliau kaip per 3 metus nuo statybą leidžiančio dokumento išdavimo pradžios turi būti įregistruoti Nekilnojamojo turto registre.

 

Pasikeitę nebaigto statyti ar rekonstruoti statinio kadastro duomenys Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos prie Aplinkos ministerijos išduotos pažymos apie statinio statybą be nukrypimų nuo esminių statinio projekto sprendinių pagrindu Nekilnojamojo turto registre tikslinami ne rečiau kaip vieną kartą per 5 metus nuo nebaigto statyti ar rekonstruoti statinio įregistravimo Nekilnojamojo turto registre.

 

Kadastrinių matavimų metu, naudojantis statinio statybos dokumentais, vietovėje atliktais matavimais ir/ar turima geodezine medžiaga bei statytojo suteikta informacija, nustatomi statinio kadastro duomenys – statybos pradžios pabaigos metai, pagrindinė naudojimo paskirtis, statinio kategorija ir kiti statinio dydį bei savybes nusakantys parametrai. Parengiamas statinių išdėstymo planas bei statinio aukštų planai (pagrindiniams pastatams ir patalpoms), užpildomos kadastro duomenų formos, nustatoma statinio vertė ir parengiama kadastro duomenų byla.

 

Nekilnojamojo turto objektas, kuriam atliekami kadastriniai matavimai, yra: pastatas, patalpa, suformuota kaip atskiras nekilnojamojo turto objektas, namas, butas, garažas, stoginė, palėpė, aikštelė, tvora, pėsčiųjų ar dviračių takas, kelias, gatvė, geležinkelis, vandentiekio, lietaus ir buitinių nuotekų, šilumos, dujų, elektros, ryšių ir kiti tinklai, hidrotechnikos statinys, bokštas, rezervuaras ir kiti statiniai.

Reikalingi pastatų (statinių) kadastriniai matavimai?

Skambinkite - 8 657 71999

Rašykite - info@geometra.lt