Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
 • Kadastriniai matavimai
 • Teritorijų planavimas
 • Geodeziniai matavimai

Geodezininkai

Geodezininkas – geodezijos darbus atliekantis asmuo, turintis Lietuvos Respublikos Vyriausybės įgaliotos institucijos, išduotą geodezininko kvalifikacijos pažymėjimą.

 

Geodezininko kvalifikacijos pažymėjimą turintis asmuo turi teisę atlikti šiuos geodezijos ir kartografijos darbus:

 1. nustatyti pastatų ir statinių nuosėdžius ir posvyrius;
 2. pažymėti projektuojamų statinių ir įrenginių vietas ir sudaryti jų padėties schemas;
 3. sudaryti topografinius planus;
 4. sudaryti inžinerinių tinklų planus.

 

Kitiems geodezijos ir kartografijos darbams, kurie neišvardyti aukščiau, geodezininko kvalifikacinius reikalavimus nusistato pats užsakovas. Asmeniui, pageidaujančiam gauti geodezininko kvalifikacijos pažymėjimą, taikomi šie kvalifikaciniai reikalavimai:

 1. aukštasis išsilavinimas, kai studijų programose yra geodezijos srities dalykų, kurių kreditų skaičių nustato Vyriausybė;
 2. įgyta ne mažesnė kaip 2 metų darbo geodezinių ir kartografinių duomenų rengimo srityje patirtis;
 3. ne anksčiau kaip prieš 3 metus išlaikytas profesinių žinių patikrinimo egzaminas.

 

Geometra geodezininkai dažniausiai sudaro topografinius planus (topografinė nuotrauka), topografinius planus užbaigus statybą (geodezinė kontrolinė nuotrauka bei vykdome inžinerinės geodezijos paslaugas ir pastatų (statinių) nužymėjimo darbus.

 

Įmonės matininkai, ne tik atlieka geodezijos ir kartografijos darbus, bet ir konsultuoja tolimesniais nekilnojamojo turto registravimo klausimais:

 • pastatų, statinių ir patalpų kadastrinių matavimų (inventorizacijos) atlikimo;
 • inžinerinių tinklų kadastrinių matavimų (inventorizacijos) atlikimo;
 • konsultacijų teikimo.

 

Visi geodezijos ir kartografijos darbai atliekami vadovaujantis Lietuvos Respublikos geodezijos ir kartografijos įstatymu, Inžinerinių geodezinių statybinių tyrimų reikalavimų aprašu, GKTR 2.11.03:2014 „Topografinių erdvinių objektų rinkinys ir topografinių erdvinių objektų sutartiniai ženklai“, GKTR 2.01.01:1999 „Statomų požeminių tinklų ir komunikacijų geodezinių nuotraukų atlikimo tvarka“, GKTR 2.08.01:2000 „Statybiniai inžineriniai geodeziniai tyrinėjimai“ , GKTR 2.16.01:2002 „Taikomoji dujų GIS specifikacija“.

 

Darbų eiga

 

Norint užsakyti geodezijos ir kartografijos darbus, reikia kreiptis į GEOMETRA specialistus. Mes peržiūrėsime Jūsų dokumentus ir nustatysime tikslią darbų kainą ir terminus. Sutartis dėl darbų vykdymo pasirašyti suteikiame galimybes ir rekomenduojame nuotoliniu būdu. Po sutarties pasirašymo GEOMETRA geodezininkai atliks matavimus bei tyrinėjimus bei parengs skaitmeninius duomenis (planus, ataskaitas ar schemas), kuriuos sudėrins su institucijomis ir perduos užsakovui.

 

Visada galite parašyti mums elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., atsiųsti internetinę užklausą, kurią rasite mūsų internetiniame puslapyje ar tiesiog paskambinti nurodytu telefonu +370 6577 1999. Mūsų specialistai Jus pakonsultuos, atsakys į visus klausimus.

 

Geodezijos ir kartografijos darbų terminai

 

Įprastai Geometra geodezininkai matavimus ne skubos tvarka atlieka ir reikiamą dokumentaciją parengia per 1-2 savaites, bei su institucijomis suderina per maksimaliai greičiausią laiką 2-4 savaitės.

 

Kaina

 

Darbų kaina priklauso nuo keleto pagrindinių aspektų, tokių kaip: sklypo ar pastato ploto, nuo užstatymo tankumo, pastato ar teritorijos konfigūracijos, geografinės padėties t.t., todėl rekomenduojame kreiptis į GEOMETRA profesionalus ir sužinoti apie tai išsamiai įvertinant Jūsų turimą situaciją. Parašykite mums elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį., atsiųskite internetinę užklausą, kurią rasite mūsų internetiniame puslapyje ar tiesiog paskambinkite nurodytu telefonu +370 6577 1999. GEOMETRA specialistai pasiūlys Jums optimaliausius sprendimus ir suteiks visą reikiamą informaciją. Mes darbus atliekame Kauno, Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus ir Marijampolės apskrityse.

 

Geodezininkai Vilniuje

 

GEOMETRA Geodezininkų komanda Vilniaus mieste ir rajone dažniausiai atlieka topografinius planus (topografinė nuotrauka). Be to ypatingai daug atliekama pastatų topografinius planus užbaigus statybą (Geodezinė kontrolinė nuotrauka), kurios yra reikalingi namo pridavimui užbaigus statybą. Vien per 2017 metaus GEOMETRA matininkai pagal sutartį su Vilniaus miesto savivaldybe atliko 444 žemės sklypų kadastrinius matavimus ir parengė jų bylas.

 

Geodezininkai Kaune

 

GEOMETRA Geodezininkai Kaune atlieka tiek topografinius planus (topografinė nuotrauka), tiek statinių ir pastatų topografinius planus užbaigus statybą (geodezinė kontrolinė nuotrauka). Šiuo metu daug dėmesio skiriame tiksliosios geodezijos darbams, tai yra inžinerinės geodezijos paslaugoms.

 

Geodezininkai Marijampolėje

 

Mūsų įmonės Geodezininkai Marijampolėje daugiausiai vykdo topografinius planus (topografinė nuotrauka) visoje Marijampolės apskrityje. GEOMETRA geodezininkai pasiūlys Jums optimaliausius sprendimus ir suteiks visą reikiamą informaciją. Mes darbus atliekame Kauno, Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio, Alytaus ir Marijampolės apskrityse.