Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
  • Teritorijų planavimas
  • Kadastriniai matavimai
  • Geodeziniai matavimai
2024-06-19

2024 m. birželio 10 d. įvyko Vytauto Didžiojo Universiteto Žemės ūkio akademijos, Inžinerijos fakulteto, Pirmosios pakopos (bakalauro) žemėtvarkos studijų programos baigiamųjų darbų gynimas, kur komisija vertino parengtus studentų darbus.

 

2023-06-19

Š. m. gegužės pabaigoje, Panevėžyje įvyko Lietuvos statybos inžinierinių sąjungos (LSIS) Panevėžio apskrities bendrijos renginys, kuriame dalyvavo ne tik šios bendrijos inžinieriai bet ir Lietuvos žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių sąjungos (LŽHIS) prezidentas Vilimantas Vaičiukynas ir Tarybos narys įmonės UAB „Geometra“ generalinis direktorius Egidijus Stašelis. 

 

2023-05-10

Š.m. balandžio pabaigoje Vytauto Didžiojo Universiteto Žemės ūkio akademijoje įvyko visuotinis Lietuvos žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių sąjungos narių susirinkimas – konferencija.
Vienas iš Tarybos narių išrinktas ir įmonės UAB Geometra generalinis direktorius Egidijus Stašelis.

 

2023-04-12

2023m. vasario mėn. UAB Geometra ir vėl ėmėsi įgyvendinti geodezinius darbus Lietuvos-Baltarusijos pasienyje. 

Mūsų darbuotojai atliko stebėjimo bokštų kadastrinius matavimus bei topografinius planus, užbaigus statybą.

 

2023-03-10

Š.m. vasario pabaigoje įmonės UAB Geometra generalinis direktorius Egidijus Stašelis buvo pakviestas Vytauto Didžiojo Universiteto Žemėtvarkos ir geomatikos katedros atstovų pasidalinti savo darbo patirtimi su žemėtvarkos studijų programų studentais bei katedros dėstytojais.

 

2022-04-29

2021 m. Lietuvoje kilus migracijos krizei, kuomet buvo fiksuota kelis dešimtis kartų padidėjęs neteisėtas migrantų sienos kirtimas iš Baltarusijos pusės, ir Vyriausybei paskelbus ekstremalią situaciją valstybės mastu, buvo nuspręsta pasienyje su Baltarusija įrengti fizinį barjerą – beveik 4 metrų aukščių tvora su koncertina bei įdiegti vaizdo stebėjimo sistemas.

 

2020-04-29

Š.m. birželio 11-12 dienomis įvyko Vytauto Didžiojo Universiteto Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto antrosios pakopos (magistro) darbų gynimas.

Įmonės Geometra generalinis direktorius Egidijus Stašelis tapo šių baigiamųjų darbų vertinimo komisijos nariu.

Antrosios pakopos (magistro) darbų gynimas buvo vykdomas nuotoliniu būdu.

 

2020-02-14

2019 m. UAB „Geometra“ kartu su partnere UAB CityForum pasirašė sutartį su Lazdijų rajono savivaldybės administracija dėl Lazdijų rajono savivaldybės teritorijos bendrojo plano keitimo parengimo. Bendrojo plano rengimo darbai jau įsibegėjo 2020 m. vasario 14 d. Lazdijų rajono savivaldybėje jau buvo pristatyta bendrojo plano koncepcija.

 
2019-05-08

 „Geometra“sėkmingai įgyvendino atkarpos Kaunas – Karmėlava, šalia kelio Nr. A6 (Kaunas-Zarasai-Daugpilis) bei oro uosto,  topografinį planą. Projekto metu išmatuotas plotas siekė net 40 ha. 

 
2017-05-08

Šių metų kovo mėnesio paskutiniąją savaitę įvyko visuotinis „ASU Alumni“ narių susirinkimas, kurio metu išrinkti valdybos nariai naujai dviejų metų kadencijai. Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto atstovu išrinktas UAB „Geometra“ generalinis direktorius.

Untitled 
2017-03-15

2014 m. Švedijoje įkurta lietuviško kapitalo įmonė AB "GeoDeal" sėkmingai vykdo veiklą.„Geometra“, skatindama nuolat tobulinti profesinius įgūdžius, pasiūlė savo specialistams pasisemti naujos bei vertingos patirties ir papildyti kolektyvą Švedijoje. 

Svedija 1 
2017-02-24

Kaip ir kasmet, bendrovė CREDITINFO įvertina ir sudaro sąrašą įmonių, kurias pelnytai galima vadinti stipriausiomis Lietuvoje. UAB „Geometra“ jau šešti metai gauna šį garbingą įvertinimą. „Stipriausi Lietuvoje“ sertifikatas patvirtina, kad įmonė yra patikima partnerė tiek Lietuvoje, tiek užsienyje.

Geometra logo
2016-11-06
Lapkričio 6-ąją TV3 iniciatyva Lietuvoje švenčiama Pyragų diena, kuri tapo neatsiejama „Išsipildymo akcijos“ dalimi. Kilni iniciatyva neaplenkė ir „Geometros“ – kaip ir kasmet, įmonėje pakvipo darbuotojų suneštais skanėstais. Pyragų diena 2016
2016-10-29
Neatsižvelgiant į pastaruoju metu sulėtėjusį ekonomikos augimą, Švedija visuomet buvo laikoma viena stipriausių ir stabiliausių šalių Europoje. Ši valstybė jau daugiau nei dešimtmetį yra didžiausia investuotoja Lietuvoje. O ir lietuvių verslininkai Švedijoje vis dažniau atranda savo nišą bei įsitvirtina. Tačiau tai padaryti ne taip ir paprasta. Kokius sunkumus reikia įveikti? Nuo ko pradėti ir kam pasiryžti?
2016-10-21
„Info TV“ žinių kanalu transliuojamoje laidoje „Info diena“ kuriama jau tradicine tapusi rubrika „Verslo galimybės”, kurioje kalbinami užsienyje įmones įkūrę lietuviai. Papasakoti apie patirtį steigiant įmonę svečioje šalyje pakviestas UAB „Geometra“ generalinis direktorius Egidijus Stašelis, įkūręs lietuviško kapitalo geodezijos įmonę Švedijoje AB „GeoDeal“.
2016-07-01
Šių metų birželio 4 dieną įvyko kasmetinė Žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių profesinė šventė. Ši jau tradicija tapusi šventė, organizuojama jau 17-tą kartą, šiemet visus subūrė prie Platelių ežero. Geometra laimėjo geriausio projekto Lietuvoje nominaciją
2016-07-01
Rugpjūčio 31-oji – ypatinga diena visam įmonės kolektyvui – „Geometra“ šią dieną minėjo 15 metų gyvavimo sukaktį! Kartu pasidžiaugti, prisiminti smagias akimirkas nuo pirmųjų „Geometros“ žingsnių iki šių dienų, kai įmonė yra tapusi tarptautine, sėkmingai klestinčia savo srities lydere, susirinko visi įmonės darbuotojai.
2016-06-18
Šių metų birželio 3 dieną Aleksandro Stulginskio universitete vyko Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto pirmosios pakopos žemėtvarkos ir nekilnojamojo turto kadastro studijų programų baigiamųjų darbų gynimai. UAB „Geometra“ geodezijos direktorius Mindaugas Juozaponis buvo paskirtas šių baigiamųjų darbų vertinimo komisijos nariu. Geodezijos direktorius dalyvavo baigiamųjų darbų gynimuose Aleksandro Stulginskio universitete
2016-06-10
Gegužės 25 d. skaidraus verslo iniciatyvą palaikančių įmonių vadovai susitiko su Prezidente Dalia Grybauskaite. Susitikimo metu su „Baltosios bangos“ nariais Prezidentė paskelbė akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ pradžią. Kadangi UAB „Geometra“ yra „Baltosios bangos“ narė, įmonės vadovas E. Stašelis taip pat dalyvavo šiame susitikime. Geometros vadovas dalyvavo skaidraus verslo atstovų susitikime su Prezidente
2016-05-13
Balandžio 23 dieną UAB „Geometra“ Kauno filiale pirmą kartą vyko renginys „Geodezijos taurė 2016“. Šia proga į „Geometros“ būstinę Kaune atvyko kolegos iš kitų miestų. Ši idėja gimė ir buvo įgyvendinta dėl didelio darbuotojų noro kolektyviai bendrauti, aplankyti vieni kitų skyrius kituose „Geometros“ filialuose. Geodezijos taurė 2016
2016-05-10
Šių metų balandžio 13 dieną verslo centro „1000“ pastate vyko Vilniaus universitetinės ligoninės Santariškių klinikų Kraujo centro organizuota kraujo donorystės socialinė akcija. Kadangi UAB „Geometra“ taip pat įsikūrusi šiame pastate, įmonės darbuotojai neliko abejingi šiai kilniai akcijai.
2016-04-11
Balandžio 6 dieną Aleksandro Stulginskio universiteto Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakultete vyko Karjeros dienos, rektoriaus kvietimu savo veiklą pristatė ir „Geometra”.   Karjeros dienose Kaune Geometra pristatė savo įmonę
2016-03-18
„Geometra“, būdama skaidraus verslo iniciatyvos "Baltoji banga" projekto narė, kviečia Jus pažiūrėti trumpą projekto vadovės A. Rusteikienės komentarą apie "Baltosios bangos" projekto tikslus ir veiklą.  Baltoji banga
2016-01-30
„Geometra“, būdama viena didžiausių Lietuvoje geodezijos įmonių ir savo srities ekspertų, ir toliau išlieka neabejinga socialinėms problemoms. Praėjusių metų pabaigoje sprendimą, kokius gerus darbus būtų gera nuveikti kartu, priėmė visa komanda – gruodžio-sausio mėnesiais prisidėta prie 3 iniciatyvų. Geometros komandos dėmesys – socialinėms iniciatyvoms