Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
  • Geodeziniai matavimai
  • Kadastriniai matavimai
  • Teritorijų planavimas

Karjeros dienose Kaune „Geometra” pristatė savo įmonę

 

 

 

Karjeros dienose Kaune „Geometra” pristatė savo įmonę

 

Balandžio 6 dieną Aleksandro Stulginskio universiteto Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakultete vyko Karjeros dienos, rektoriaus kvietimu savo veiklą pristatė ir „Geometra”.

 

Universiteto Karjeros dienose „Geometra” dalyvauja jau ne pirmą kartą, tad ir šįkart studentai turėjo galimybę iš arčiau susipažinti su įmonės veikla, pasiektais rezultatais, puoselėjamomis vertybėmis.

 

Domėjosi tarptautine karjera

 

Karjeros dienose „Geometros” veiklą pristatė ir patirtimi dalijosi Kauno kadastro skyriaus vadovė Aušrinė Kazickienė.

 

„Įmonė „Geometra” veikia jau 15-ktus metus, tad studentams siūlome galimybę mokytis iš tikrų savo srities profesionalų. Praktikos metu kiekvienas jaunuolis turės progą savo žinias įtvirtinti atliekant paskirtas užduotis, taip pat prisidedant prie jau vykdomų projektų. ,” – pasakojo A.Kazickienė.

 

2014 m. Švedijoje „Geometra” atidarė geodezijos įmonę „GeoDeal”. Tai puiki galimybė įmonės darbuotojams tobulėti ir semtis tarptautinės patirties savo profesinėje srityje, užsienio rinkoje. Tokia tarptautinės karjeros perspektyva sudomino ne vieną studentą, besidairantį darbo pasiūlymų geodezijos srityje.

 

Studentai domėjosi ir įsidarbinimo galimybėmis Lietuvoje, klausinėjo kokie pagrindiniai reikalavimai būsimiems darbuotojams. Paklausta, ko reikia įsidarbinti „Geometroje”, A.Kazickienė pabrėžė, kad didžiausiais privalumais laikoma žinios ir didelis noras dirbti.

 

Kaip sakė Kauno kadastro skyriaus vadovė, „Geometra” laukia visų studentų, norinčių įgyti patirties lyderiaujančioje geodezijos įmonėje.