Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI

Baltoji bangaISO9001 ISO14001 OHSAS18001Lietuvos zemetvarkos ir hidrotechnikos inzinieriu sajunga

  • Kadastriniai matavimai
  • Teritorijų planavimas
  • Geodeziniai matavimai

Topografinė nuotrauka

Geodeziniai matavimai

Topografinė nuotrauka - tai brėžinys, kuriame pavaizduota faktinė antžeminė ir požeminė situacija matuojamame žemės sklypo plote. Topografinė nuotrauka yra reikalinga projektuojant (rekonstruojant) įvarius statinius ir pastatus, projektuojant požemines komunikacijas, rengiant sklypo formavimo ir pertvarkymo projektus. Parengus topografinę nuotrauką, kad būtų galima pradėti projektavimo darbus, ją privaloma suderinti su visomis inžinerinius tinklus eksploatuojančiomis organizacijomis bei su savivaldybe. Topografinės nuotraukos sudaromos analoginėje ir skaitmeninėje formoje 1:500, 1:1000, 1:2000, 1:5000 masteliu.

 

Topografinės nuotraukos kaina priklauso nuo matuojamo ploto, objekto geografinės padėties, užstatymo tankumo. Prieš pradedant darbus, topografinės nuotraukos užsakovas turi pateikti apytikslę schemą ar planą, kurioje vietoje reikia sudaryti topografinę nuotrauką.

 

Topografinės nuotraukos galiojimo laikas ne senesne kaip 3 metų topografine geodezine nuotrauka (nuo statinio projektavimo pradžios), kuri patikslinama (jei reikia) projekto rengimo metu.

 

Topografine nuotrauką gali sudaryti asmuo, kuris turi galiojantį geodezininko kvalifikacijos pažymėjimą.

Parašykite mums

geoprisist

Mūsų patirtis

Plačiau apie mūsų atliktus projektus