Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
  • Kadastriniai matavimai
  • Teritorijų planavimas
  • Geodeziniai matavimai

UAB „GEOMETRA“ švenčia 15-ąjį gimtadienį

 

 

Rugpjūčio 31-oji – ypatinga diena visam įmonės kolektyvui – „Geometra“ šią dieną minėjo 15 metų gyvavimo sukaktį! Kartu pasidžiaugti, prisiminti smagias akimirkas nuo pirmųjų „Geometros“ žingsnių iki šių dienų, kai įmonė yra tapusi tarptautine, sėkmingai klestinčia savo srities lydere, susirinko visi įmonės darbuotojai.


Sukakčiai paminėti buvo pasirinkta rugsėjo 3-ioji – šeštadienis, kad visi bent trumpam atidėtų savo darbus ir rūpesčius į šalį, juk kas gali būti geriau už malonią aplinką, apsuptą gamtos ir gaivaus miško oro? Šventės organizatoriai pasirūpino viskuo, kad užtikrintų gerą nuotaiką, pramogas, puikią atmosferą. Pavyko net ir tai, ką sunku numatyti – pati diena pasitaikė šilta ir rudeniškai jauki.


Geriausia buvo tai, kad visų laukė netikėta staigmena – ne vienas nustebo pamatęs orientavimosi sporto klubo „Karšuva“ komandą, kuri jau ruošė „Geometros“ darbuotojams užduotis. Kadangi „Geometroje“ dirba daugiau nei 80 specialistų, buvo sudarytos net keturios komandos, kurios varžėsi estafečių rungtyse, o pagrindine programos dalimi tapo orientacinės varžybos, surengtos prie pat esančiame miške.


Visos komandos degė noru laimėti ir iki pat pabaigos nebuvo galima numatyti, kuri iš keturių komandų džiaugsis pirmąja vieta. Ne paslaptis, kad „Geometros“ kolektyvas visada vadovaujasi tik komandinio darbo principu – tai padėjo išradingai įveikti visus paruoštus išbandymus. Kadangi įmonė „Geometrą“ plečiasi, į kolektyvą sėkmingai įsiliejo ir nauji įmonės darbuotojai, kuriems tai buvo pirmoji išvyka su kolektyvu, kupina nepamirštamų įspūdžių.


Vakarop, kai jau visi išbandymai buvo įveikti, užduotys įvykdytos, „Karšuvos“ orientavimosi sporto klubo treneriai paskelbė nugalėtojus. Tačiau tuo apdovanojimai nesibaigė. Įmonės vadovai apdovanojo ne tik labiausiai nusipelniusius ir ilgiausiai įmonėje dirbančius specialistus, bet ir įteikė nuotaikingas nominacijas visiems skyriams. Po oficialiosios dalies šventės dalyvius ir toliau savo dainomis linksmino vakaro vedėja Donalda Meiželytė, jai talkino ir didžėjus. Prieš vidurnaktį dangų nutvieskė įstabūs fejerverkai, šokiai ir linksmybės tęsėsi iki paryčių.