Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
  • Geodeziniai matavimai
  • Kadastriniai matavimai
  • Teritorijų planavimas

Geodezijos direktorius dalyvavo baigiamųjų darbų gynimuose Aleksandro Stulginskio universitete

 

 

Šių metų birželio 3 dieną Aleksandro Stulginskio universitete vyko Vandens ūkio ir žemėtvarkos fakulteto pirmosios pakopos žemėtvarkos ir nekilnojamojo turto kadastro studijų programų baigiamųjų darbų gynimai. UAB „Geometra“ geodezijos direktorius Mindaugas Juozaponis buvo paskirtas šių baigiamųjų darbų vertinimo komisijos nariu.

 


Dėl specialistų ilgametės patirties ir kompetencijų, UAB „Geometra“ atstovai nuolat kviečiami dalyvauti baigiamųjų darbų gynimuose. Minėtų studijų programų vertinimo komisijoje M. Juozaponis – vienintelis ekspertas iš įmonės, teikiančios geodezijos ir nekilnojamojo turto kadastrinių matavimų paslaugas, pakviestas kartu su universiteto akademinės bendruomenės nariais atlikti šį garbingą darbą.

 


Mindaugas Juozaponis, 2009 m. tuometiniame Lietuvos žemės ūkio universitete įgijęs kraštotvarkos magistro laipsnį, paklaustas, kokį įspūdį paliko šių metų studentų baigiamieji darbai, teigė, jog studentai pasirinko aktualias, su nekilnojamojo turto kadastro duomenų, žemės sklypų projektų rengimu susijusias temas, kurių analizė naudinga ne tik šios srities specialistams, bet ir žmonėms, kuriems kasdien prireikia matininkų paslaugų.

 


Galime pasidžiaugti, kad savo baigiamuosius darbus sėkmingai apgynė visi 24 absolventai.