Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
  • Geodeziniai matavimai
  • Kadastriniai matavimai
  • Teritorijų planavimas

Renginys „Geodezijos taurė 2016“

 

 

 

Balandžio 23 dieną UAB „Geometra“ Kauno filiale pirmą kartą vyko renginys „Geodezijos taurė 2016“. Šia proga į „Geometros“ būstinę Kaune atvyko kolegos iš kitų miestų, kuriuose įmonė turi įsteigusi savo filialus. Ši idėja gimė ir buvo įgyvendinta dėl didelio darbuotojų noro kolektyviai bendrauti, aplankyti vieni kitų skyrius kituose „Geometros“ filialuose.


Renginio metu kiekvienas skyrius delegavo po vieną darbuotoją varžytis žemės sklypo kadastrinių matavimų bylos formavimo rungtyje. Teisėjų pareigas ėjo skyrių vadovai ir geodezijos direktorius. „Šio susitikimo tikslas – skatinti skyrių tarpusavio bendravimą ir ateityje renginį „Geodezijos taurė“ paversti visuomenine idėja“, – teigė geodezijos direktorius Mindaugas Juozaponis.


Specialiai šiam renginiui įmonė įsteigė du prizus: simbolinę pereinamąją Geodezijos taurę, kuria visas skyrius galės džiaugtis iki kitų metų, bei asmeninį prizą varžybų nugalėtojui. Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti diplomais. Norint paįvairinti renginį nuspręsta, kad susitikimas ir varžybos vyks tame mieste, kuriame tuo metu saugoma taurė.


Patys darbuotojai šį sumanymą vertina teigiamai ir nekantriai laukia kitų metų. „Su kolegomis iš kitų miestų susitinkame retai, tad šis renginys yra puiki proga pabendrauti, gerai praleisti laiką neoficialioje aplinkoje“, – sakė Kauno geodezijos skyriaus vadovas Gražvydas Karoblis.


Šiemet savo skyriui Geodezijos taurę laimėjo Kauno geodezijos skyriaus darbuotoja Andželika Ubartienė, kuri asmeniškai buvo apdovanota skaitmeniniu spausdintuvu. Sveikiname nugalėtoją!