Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
  • Teritorijų planavimas
  • Kadastriniai matavimai
  • Geodeziniai matavimai

„Geometros“ komandos dėmesys – socialinėms iniciatyvoms

 

 

 

„Geometra“, būdama viena didžiausių Lietuvoje geodezijos įmonių ir savo srities ekspertų, ir toliau išlieka neabejinga socialinėms problemoms. Kelis kartus per metus įmonė įgyvendina įvairias gerumo akcijas ir prisideda prie socialiai pažeidžiamų žmonių gerovės didinimo. Praėjusių metų pabaigoje sprendimą, kokius gerus darbus būtų gera nuveikti kartu, priėmė visa komanda – gruodžio-sausio mėnesiais prisidėta prie 3 iniciatyvų.

 

Viena iš komandos iniciatyvų – pagelbėti LSMU Vaikų ligų klinikos Onkologijos ir hematologijos sektoriui. Kalėdiniu laikotarpiu šiai įstaigai įmonė padovanojo labai reikalingų ir praktiškų daiktų: 3 neįgaliųjų vėžimėlius, 3 kraujospūdžio matuoklius ir du elektrinius virdulius. Pažadėję dar sugrįžti, įmonės darbuotojai šį pažadą ištesėjo itin greitai. „Geometros“ atstovai grįžo šių metų sausio mėnesį, kuomet drauge su teatro aktoriumi onkologinėmis ligomis sergantiems vaikams padovanojo nuotaikingą spektaklį „Brėmeno muzikantai“.

 

„Geros emocijos, ko gero, labiausiai padeda sveikti ar bent tumpam pamiršti ligas, tad būtent tokią emociją ir norėjome padovanoti vaikams. Vaišindamiesi mūsų atvežtais skanėstais, vaikai klausė pasakos ir dainų, stebėjo pasirodymą. Iš vaikų reakcijų buvo matyti, kad spektaklis tikrai praskaidrino mažiesiems ligoniams nuotaiką ir padėjo bent trumpam užsimiršti“, – sako Monika Paleckaitytė, architektė.

 

Dar viena darbuotojų išrinkta gerumo idėja buvo prisidėti prie Maltiečių akcijos „Maltiečių sriuba“ ir šventiniu laikotarpiu drauge su savanoriais aplankyti senelius. Šia akcija siekiama atkreipti Lietuvos visuomenės dėmesį į senus, sunkiai sergančius, vienišus žmones ir būtinybę jiems padėti. Labdaringoje akcijoje dalyvavo visų „Geometros“ skyrių atstovai, kurie sausio mėnesį drauge su Maltiečiais vežiojo sriubą ir įteikė įmonės darbuotojų paruoštas dovanas su maistu ir higieniniais produktais. Šią akciją „Geometros“ komanda įgyvendino Kauno, Klaipėdos ir Panevėžio miestuose, jos metu metu aplankytė net 71 senjorą.

 

Tarp „Geometros“ darbuotojų norų – ir pagalba Kauno miesto socialinių paslaugų centrui, kurio veiklos tikslas yra sudaryti sąlygas asmenims ugdyti gebėjimus sava-rankiškai spręsti savo socialines problemas ir padėti jiems įveikti socialinę atskirtį. Šiai įstaigai „Geometra“ ne tik padovanojo 6 stacionarius ir 1 nešiojamą kompiuterį, tačiau taip pat ėmėsi iniciatyvos suorganizuoti kalėdinę šventę centro globojamiems vaikams.

 

„Didžiųjų metų švenčių proga, kai šiluma ir dėmesys itin svarbūs, nusprendėme surengti šventę centro globojamiems vaikams ir juos prablaškyti, tad gruodžio 17 d. drauge su Kalėdų seneliu vykome į Kauno miesto socialinių paslaugų centrą. Vėliau vaikams ir jų auklėtojoms padovanojome kelionę į kino teatrą, kur mažieji, besimėgaudami skanėstais, žiūrėjo animacinį filmą. Mažiesiems tai buvo tikra atrakcija!“, – šypsosi Inga Petrylaitė, pardavimų vadybininkė.

 

Prisidėjimas prie tokių socialinių akcijų „Geometros“ komandai leidžia bent maža dalimi prisidėti prie gerovės kūrimo ir džiausmo akimirkos nešimo tiems, kuriems šilumos trūksta labiausiai. Sakoma, kad geri darbai suartina; tai pajuto ir visa „Geometros“ komanda. Ateityje įmonė ir toliau planuoja skirti savo laiką bei dėmesį socialiai pažeidžiamiems žmonėms ir prisidėti prie socialinių iniciatyvų Lietuvoje.