Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
  • Kadastriniai matavimai
  • Geodeziniai matavimai
  • Teritorijų planavimas

„Geometra“ siūlo galimybę savo darbuotojams įgyti patirties Švedijoje

 

 Švedija

 

2014 m. Švedijoje įkurta lietuviško kapitalo įmonė AB „GeoDeal“ sėkmingai vykdo veiklą,  teikia geodezijos paslaugas pastatų ir inžinerinių tinklų statybinėms bei projektavimo įmonėms. AB „GeoDeal“ įmonėje dirba šeši specialistai, du iš jų – puikiai įsitvirtinę, jau kelintus metus besidarbuojantys mūsų tautiečiai. „Geometra“, skatindama nuolat tobulinti profesinius įgūdžius, pasiūlė savo specialistams pasisemti naujos bei vertingos patirties ir papildyti kolektyvą Švedijoje.

Didžiuojamės, kad galime suteikti savo darbuotojams ne tik papildomų žinių, bet ir visapusiškai juos aprūpinti. Naujajam AB „GeoDeal“ kolektyvo nariui, kuris galės patobulinti geodezininko kvalifikaciją ir kurti karjerą Švedijoje, pasiūlėme konkurencingą atlyginimą nuo 3000 eurų, visas darbui būtinas priemones: automobilį, aprangą, techniką, taip pat visas socialines garantijas ir draudimą, pasirūpinome apgyvendinimu.

Džiaugiamės galėdami pasiūlyti savo darbuotojams pasinaudoti puikia galimybe ir realizuoti savo patirtį bei žinias, plėsti kompetencijas ir augti kartu su organizacija !