Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI

Baltoji bangaISO9001 ISO14001 OHSAS18001Lietuvos zemetvarkos ir hidrotechnikos inzinieriu sajunga

  • Kadastriniai matavimai
  • Teritorijų planavimas
  • Geodeziniai matavimai

UAB „Geometra“ laimėjo geriausio projekto Lietuvoje nominaciją

 

 

Šių metų birželio 4 dieną įvyko kasmetinė Žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių profesinė šventė. Ši jau tradicija tapusi šventė, organizuojama jau 17-tą kartą, šiemet visus subūrė prie Platelių ežero.

 


Saulėtą šeštadienį nuo pat ryto šalies geodezijos ir žemėtvarkos specialistai rinkosi į Šeirės stovyklavietę, kurioje ir buvo surengta šventė. Ypač gausiai susirinko UAB „Geometra“ darbuotojų kolektyvas, kuris iš minios išsiskyrė raudonomis kepurėlėmis. Į šventę darbuotojai atvyko su antromis pusėmis ir vaikučiais, tad profesinė šventė tapo ir kolektyvo vienybės švente.

 


Renginys prasidėjo žurnalo „Žemėtvarka ir hidrotechnika“ 90-ties metų jubiliejaus paminėjimu. Susirinkusiuosius sveikino ir geros šventės bei nuotaikos linkėjo garbingi svečiai: Žemės ūkio Viceministras, Plungės rajono savivaldybės meras, Nacionalinės žemės tarnybos Žemės administravimo departamento direktorė, Valstybinio žemės fondo direktorius ir kiti. Buvo teikiami apdovanojimai, iš kurių pats svarbiausias – už geriausią projektą Lietuvoje – atiteko „Geometros“ profesionalų komandai. Šiam projektui vadovavo Klaipėdos architektūros skyriaus vadovė Aušra Šimkuvienė.

 


Po oficialiosios dalies vyko dalyvių registracija į komandinių žaidimų varžybas, įvairias rungtis bei estafetes. „Geometros“ kolektyvas gavo apdovanojimą už puikų pasirodymą sporto rungtyse, taip pat merginų komanda laimėjo garbingą 2 vietą kvadrato varžybose. Laisvu nuo organizatorių rengiamų žaidimų metu „Geometros“ kolektyvas laiko veltui neleido – susiskirstę į komandas žaidė įvairius žaidimus, suorganizavo viktoriną.

 


Vakare šventės dalyvių laukė koncertas ir šokiai iki paryčių. Puikiai praleidę laiką šiemet, lydimi gerų prisiminimų tikėsimės, kad ir kitąmet bus taip pat smagu!

Parašykite mums

geoprisist

Mūsų patirtis

Plačiau apie mūsų atliktus projektus