Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
  • Geodeziniai matavimai
  • Kadastriniai matavimai
  • Teritorijų planavimas

UAB „Geometra“ laimėjo geriausio projekto Lietuvoje nominaciją

 

 

Šių metų birželio 4 dieną įvyko kasmetinė Žemėtvarkos ir hidrotechnikos inžinierių profesinė šventė. Ši jau tradicija tapusi šventė, organizuojama jau 17-tą kartą, šiemet visus subūrė prie Platelių ežero.

 


Saulėtą šeštadienį nuo pat ryto šalies geodezijos ir žemėtvarkos specialistai rinkosi į Šeirės stovyklavietę, kurioje ir buvo surengta šventė. Ypač gausiai susirinko UAB „Geometra“ darbuotojų kolektyvas, kuris iš minios išsiskyrė raudonomis kepurėlėmis. Į šventę darbuotojai atvyko su antromis pusėmis ir vaikučiais, tad profesinė šventė tapo ir kolektyvo vienybės švente.

 


Renginys prasidėjo žurnalo „Žemėtvarka ir hidrotechnika“ 90-ties metų jubiliejaus paminėjimu. Susirinkusiuosius sveikino ir geros šventės bei nuotaikos linkėjo garbingi svečiai: Žemės ūkio Viceministras, Plungės rajono savivaldybės meras, Nacionalinės žemės tarnybos Žemės administravimo departamento direktorė, Valstybinio žemės fondo direktorius ir kiti. Buvo teikiami apdovanojimai, iš kurių pats svarbiausias – už geriausią projektą Lietuvoje – atiteko „Geometros“ profesionalų komandai. Šiam projektui vadovavo Klaipėdos architektūros skyriaus vadovė Aušra Šimkuvienė.

 


Po oficialiosios dalies vyko dalyvių registracija į komandinių žaidimų varžybas, įvairias rungtis bei estafetes. „Geometros“ kolektyvas gavo apdovanojimą už puikų pasirodymą sporto rungtyse, taip pat merginų komanda laimėjo garbingą 2 vietą kvadrato varžybose. Laisvu nuo organizatorių rengiamų žaidimų metu „Geometros“ kolektyvas laiko veltui neleido – susiskirstę į komandas žaidė įvairius žaidimus, suorganizavo viktoriną.

 


Vakare šventės dalyvių laukė koncertas ir šokiai iki paryčių. Puikiai praleidę laiką šiemet, lydimi gerų prisiminimų tikėsimės, kad ir kitąmet bus taip pat smagu!