Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
  • Teritorijų planavimas
  • Kadastriniai matavimai
  • Geodeziniai matavimai

Švedijoje mokesčiai didesni, tačiau verslo galimybės neribotos

 

 

 

Neatsižvelgiant į pastaruoju metu sulėtėjusį ekonomikos augimą, Švedija visuomet buvo laikoma viena stipriausių ir stabiliausių šalių Europoje. Ši valstybė jau daugiau nei dešimtmetį yra didžiausia investuotoja Lietuvoje. O ir lietuvių verslininkai Švedijoje vis dažniau atranda savo nišą bei įsitvirtina. Tačiau tai padaryti ne taip ir paprasta. Kokius sunkumus reikia įveikti? Nuo ko pradėti ir kam pasiryžti?

 

Švedijoje įkūrė įmonę

 

2014 m. bendrovė „Geometra“ Švedijoje įsteigė patronuojamąją įmonę „Geodeal“, teikiančią geodezinių matavimų paslaugas. Realią veiklą pradėjo vykdyti tik 2015 m., tačiau pirmuosius finansinius metus baigė su pelnu.

„Įmonės, norinčios Švedijoje įsteigti savo padalinį, pirmiausia turi atlikti daug namų darbų ir gerai pasiruošti: žinoti, kokį produktą, paslaugas siūlys, turėti detalų verslo planą. Nėra šių dalykų, nėra ir verslo. Tad savo padalinio įkūrimui ruošėmės kone metus. Įsteigę įmonę dar metus ieškojome klientų, darbuotojų, kūrėme savo strategiją. Pagaliau pradėjome dirbti. Pirmą sąskaitą išrašėme 2015 m.“, – patirtimi dalijasi bendrovės „Geometra“ generalinis direktorius Egidijus Stašelis.

 

Daugiau apie verslo galimybes skaitykite: http://www.bznstart.lt/verslas/verslo-gidas/3173/Svedijoje-mokesciai-didesni-taciau-verslo-galimybes-neribotos