Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
  • Geodeziniai matavimai
  • Kadastriniai matavimai
  • Teritorijų planavimas

„Geometros“ vadovas dalyvavo skaidraus verslo atstovų susitikime su Prezidente

 

 

Gegužės 25 d. skaidraus verslo iniciatyvą palaikančių įmonių vadovai susitiko su Prezidente Dalia Grybauskaite. Susitikimo metu su „Baltosios bangos“ nariais Prezidentė paskelbė akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ pradžią. Kadangi UAB „Geometra“ yra „Baltosios bangos“ narė, įmonės generalinis direktorius Egidijus Stašelis taip dalyvavo šiame susitikime.

 


Akcijos „Šioje šalyje nėra vietos šešėliui“ tikslas – atkreipti visuomenės dėmesį į šešėlinę ekonomiką ir jos žalą. Ši Prezidentės globojama iniciatyva rengiama jau penktą kartą. Susitikimo metu įmonių vadovai kartu su Prezidente aptarė dabartinę skaidraus verslo situaciją Lietuvoje, buvo skaitomi pranešimai šia tema. UAB „Geometra“ generalinis direktorius Egidijus Stašelis skaitė pranešimą apie verslo skaidrumą teritorijų planavimo, geodezijos, projektavimo srityse.

 


Nors pokyčiai vyksta lėtai, svarbiausia yra suprasti, kad tik mūsų pačių požiūris į skaidrų verslą ir aktyvus dalijimasis informacija užkirs kelią šešėlinei ekonomikai. Galime didžiuotis, kad „Geometra“ palaiko tik skaidrų verslą.

 


Skaidraus verslo įmonių vadovai taip pat prisijungė prie Prezidentės inicijuotos socialinės nacionalinės kampanijos „Už saugią Lietuvą“, kuri siekia mažinti smurtą ir patyčias, savižudybių mastą, skatinti vaikų globą šeimose. UAB „Geometra“ niekada nebuvo abejinga socialinėms problemoms, tad prisijungimas prie šios kampanijos yra dar vienas žingsnelis į priekį teikiant pagalbą tiems, kuriems jos labiausiai reikia.

 


Iniciatyva „Baltoji banga“ vienija 57 didžiausias šalies įmones, kurios pasisako prieš šešėlinę ekonomiką, įsipareigoja skaidriai dalyvauti viešuosiuose pirkimuose, sąžiningai mokėti mokesčius ir atlyginimus darbuotojams. UAB „Geometra“ šios iniciatyvos nare tapo 2014 metais.