Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
  • Kadastriniai matavimai
  • Teritorijų planavimas
  • Geodeziniai matavimai

Parengtas 53,6 ha teritorijos Klaipėdos mieste detalusis planas

2014 m. spalį „Geometra“ baigė įgyvendinti teritorijos tarp Senosios Smiltelės g., Marių g., Skirvytės g., Klaipėdos valstybinio jūrų uosto teritorijos ribos, Upelio g. ir Minijos g. Klaipėdoje detaliojo plano projektą. Bendras teritorijos plotas siekė net 53,6 ha.

Nors teritorija vakarinėje bei pietinėje pusėje ribojasi su Klaipėdos valstybiniu jūrų uostu bei Kuršių mariomis, joje yra Smiltelės upė, mažųjų valčių uostelis, didelė dalis šios teritorijos – apleista ir netvarkoma. Yra daug dykviečių, o išlikusiuose senuose pastatuose renkasi benamiai, be to, ne visi teritorijoje esantys pastatai prijungti prie miesto komunikacijų tinklo.

„Detaliojo plano rengėjams buvo iškeltas nelengvas uždavinys – apleistą teritoriją reikėjo pritaikyti žmonių poreikiams, reikėjo suplanuoti gatvių tinklus, parinkti vietas dviračių, pėsčiųjų bei žmonių su negalia takams, suplanuoti zonas poilsiui ir rekreacijai, surinkti duomenis apie nelegalius pastatus, kuriuos reikės nugriauti, taip pat atsižvelgiant į teritorijoje esančių sklypų savininkų pageidavimus buvo galima pakoreguoti esančių sklypų ribas. Taigi darbo buvo tikrai daug“, – sako Klaipėdos skyriaus vadovė A. Šimkuvienė.

Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos užsakytas projektas buvo įgyvendinamas 2012 m. kovą – 2014 m. spalį.