Domina mūsų paslaugos ? Gaukite pasiūlymą per vieną valandą ! Gauti pasiūlymą
PROFESIONALAI
  • Kadastriniai matavimai
  • Teritorijų planavimas
  • Geodeziniai matavimai

Įgyvendintas dar vienas žemės sklypo po daugiabučiu gyvenamuoju namu formavimo ir pertvarkymo projektas

 

 

Neseniai „Geometra“ baigė įgyvendinti apie tris mėnesius trukusį žemės sklypo po daugiabučiu gyvenamuoju namu formavimo ir pertvarkymo Kauno mieste projektą.

 

„Projekto metu, kaip įprastai, suformuotas sklypas daugiabučio namo tinkamai eksploatacijai užtikrinti ir parengta topografinė nuotrauka. Nors visi tokio pobūdžio projektai kažkuo panašūs, visgi kiekvienas daugiabutis turi savo ypatumų, kurie išsiskiria jį iš daugybės kitų. Tačiau svarbiausia tai, kad tokie projektai – nors ir maži – leidžia vis geriau pažinti savo miestą, tad papildomai suteikia ir emocinės pridėtinės vertės“, – darbų įspūdžiais dalijasi Kauno architektūros skyriaus vadovė Vita Jakubauskaitė.

 

Žemės sklypų po daugiabučiais formavimo ir pertvarkymo projektus paprastai užsako daugiabučių gyvenamųjų namų savininkų bendrijos. Tokių projektų metu dažnai atliekami ne tik įprastiniai veiksmai, tačiau taip pat esant poreikiui specialistai padeda parašyti prašymus dėl projekto rengimo reikalavimų išdavimo, esant sudėtingesniam atvejui parengiami priešprojektiniai pasiūlymai ir kt.